12 Aralık 2008

Hangi Bacak!!


Kırkayak gelin ile damat muhteşem bir düğünle evlenir. Kırkayak damat, baba evinde gerdeğe girer. Kırkayak evi işte; nohut oda, bakla sofa, herkes her şeyi duyuyor. Uzun zaman zifaf odasından bir ses gelmeyince kırkayak kayınpeder merak eder ne olup bittiğini. Odanın kapısına kulağını dayar ses seda yok. Eğilir anahtar deliğinden bakar, bir de ne görsün, kırkayak gelin en şuh vaziyette yatağa uzanmış, kırkayak damat ise yatağın yanında yirmi dizinin üzerine çökmüş yirmi elini yalvarır şekilde kavuşturmuş öylece duruyor. Kırkayak kayınpeder:
- Herhalde bir fantezi yaşıyorlar! diyerek beklemeyi sürdürür. İkinci, üçüncü anahtar deliği kontrolünde pozisyon değişmeyince kapıyı tıklatarak içeri girer ve oğluna:
- Bu kadar saattir ne yapıyorsun böyle diz çökmüş vaziyette oğlum? Haydi, şu işi bitirsene!
- Bitirmesine bitireceğim babacığım, saatlerdir yalvarıyorum, hangi bacağının arasında olduğunu söyle diye!! Baban bakla sofayı da bize vermeden söylemem diyor hınzır!!


Hiç yorum yok:

Add to Google Reader or Homepage  Subscribe in a reader Powered by FeedBurner EkleBunu Sosyal paylaşım Butonu Subscribe with Bloglines Blog Directory Crude Humor Blogs - BlogCatalog Blog Directory Subscribe in NewsGator Online Add to The Free Dictionary

EL SANAT OUR BEAUTIFUL HOUSE&GARDEN

Information

Fıkra Sevenlere.. - Blogged Blog Directory - OnToplist.com

İzleyiciler

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails