1 Temmuz 2008

Gülme Komşuna!!


Deney yapmak için tüm hayvanları eşleriyle bir gemiye toplayan bilim adamı, yolda bütün erkek hayvanların dişileriyle çiftleştiğini ve gemide nüfusun çoğaldığını görür.. Bunu engellemek için tüm hayvanları toplar ve konuşmaya başlar..
- Görüyorum ki tüm çiftler rahat durmuyor ve gemide gitgide çoğalıyoruz..Bunu önlemem gerekir. Yoksa batacağız..Bunun için tüm erkeklerin şeyini kesip karşılığında makbuz vericem!! Limana vardığımız da erkekler makbuz karşılığı şeyini geri alacak.Estek köstek istemem!!
Ve denilen olur. Ertesi gün erkeğinin kendisine bir şey yapamayacağını bilen dişi kanarya:
— Sen erkek diiilsin, senin şeyin bile yok!! cik cak cuk cik!!
Sinirden, hırsından deli olan erkek kanarya bir haftayı böyle geçirir.. Bir haftanın sonunda dişi bir bakar ki; erkek kanarya pür neşe, kahkahalar atıyor, gülüyor, gülücükler dağıtıyor, sevinçten zıp zıp zıplıyor. Meraklanır:
— Hayrola!! Şeyini kaybedince aklını mı kaybettin?
Erkek kanarya zıplamaya devam eder:
— Limana inelim göööreceksin!
Dişi kanarya şaşırır;
— Limana inince nolucak ki?
Erkek kanarya kahkahayı basar;
— Eşşeğin makbuzunu çaldım!!!

1 yorum:

hamdivehusnucan dedi ki...

merhaba.amasya ah amasya.kadim dostumun memleketi.38 yıllık arkadaşım .buyıl bir sürü amasya kirazı yedim.göndermiş bizim kız.çok severim amasyayı şöyle entepede bir yer var oradayemek yeyip manzara seyetmeye doyum olmaz, karşı tarafta kral mezarları var.öff gidesim geldi..gel deyip duruyor bizim kız..gidin hocam.bendende selam söyleyin.selm

Add to Google Reader or Homepage  Subscribe in a reader Powered by FeedBurner EkleBunu Sosyal paylaşım Butonu Subscribe with Bloglines Blog Directory Crude Humor Blogs - BlogCatalog Blog Directory Subscribe in NewsGator Online Add to The Free Dictionary

EL SANAT OUR BEAUTIFUL HOUSE&GARDEN

Information

Fıkra Sevenlere.. - Blogged Blog Directory - OnToplist.com

İzleyiciler

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails