13 Ocak 2008

Cehennemde Cuma!!


Çok günahkâr adam ölür ve kendini cehennemde bulur... Şeytanın karşısına geçer, şeytan ona sorar;
- Niye titriyorsun! Korkuyor musun?
— Tabi ki korkuyorum, cehenneme düştüm. — Aaaa korkma, cehennem size anlatıldığı gibi bir yer değil, göreceksin. Örneğin sen içki sever misin?
— Severim hem de çok
- Harika. O zaman Pazartesileri de çok seveceksin. Pazartesi burada içki günü’dür. Bütün gün viski, tekila, bira, şarap servisi yapılır... İstediğin kadar içeceksin ve asla sarhoş olmayacaksın. Nasıl?
— Wawwwww bayıldım. !
— Peki, sigara içer misin?
— Evet, çok fazla içerim.
- Harika. o zaman Salıları da çok seveceksin.. .Salı burada Sigara günü'dür... Bütün gün dünyanın en kaliteli sigaralarını tüttürebiliceksin, ciğerlerin patlamayacak, öksürük krizleri yok, kanser de yok, nasılsa ölüyüz di mi... Nasıl?
— Aman tanrım insan daha ne ister ki!
— Peki, kumar oynar mısın?
— Evet! Hayattayken deli gibi kumar oynardım...
— Harika. O zaman Çarşambaları da çok seveceksin. Çarşamba burada Kumar günü'dür... Sabahtan akşama kadar blackjack, poker, rulet, ne ararsan... İflas etmek yok, hep kazanmak var, kazandıkça oynamak var... Nasıl?
— İnanılmaz... Tek kelimeyle inanılmaz!!
— Ya uyuşturucularla aran nasıl?
— Aaah sorma, ben iflah olmaz bir uyuşturucu bağımlısı idim...
- Sen çok şanslısın ahbap... Perşembelere de bayılacaksın demektir...Perşembe burada uyuşturucu günü'dür... Bütün bir gün eroin, kokain, marijuhana, hangisini istersen ne şekilde istersen alabileceksin. Kafayı bulmak yok, zehirlenmek yok, bütün gün uçuş halindesin... Hoşuna gitti mi?
- Bunlara inanamıyorum, cennette bu kadar mutlu olamazdım herhalde!
— Peki, eşcinsel misin?
— Hayır..
— Hmmmm. O zaman Cumalardan nefret edeceksin...

Hiç yorum yok:

Add to Google Reader or Homepage  Subscribe in a reader Powered by FeedBurner EkleBunu Sosyal paylaşım Butonu Subscribe with Bloglines Blog Directory Crude Humor Blogs - BlogCatalog Blog Directory Subscribe in NewsGator Online Add to The Free Dictionary

EL SANAT OUR BEAUTIFUL HOUSE&GARDEN

Information

Fıkra Sevenlere.. - Blogged Blog Directory - OnToplist.com

İzleyiciler

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails