11 Ağustos 2007

Bana Kadın Olduğumu Göster!!

Bir uçak yolculuğunda, uçak okyanusu geçerken korkunç bir sallantı olur. Uçak müthiş bir şekilde sallanır, kanadının biri kopar.
O sırada, bir kadın bütün kontrolünü kaybeder. Ayağa kalkar, uçağın en ucuna gider ve bağırmaya başlar...
- Ölmek için çok gencim ! Eğer ölmek zorundaysam, hayatımın son anlarında unutulmaz dakikalar yaşamak istiyorum ! Bir yığın avantürüm oldu, ama hiç bir adam bana gerçekten kadın olduğumu hissettiremedi. Kadınlığımı hissetmek istiyorum. Bu uçakta bana kadın olduğumu gösterecek bir erkek var mı ?? !!
Bir an uçaktaki bütün gürültü kesilir. Herkes tehlikeyi unutur ve ümitsiz bir şekilde kadına bakmaya başlar. Uçağın en arkasında bir adam kalkar. Der ki :
- Sana kadın olduğunu göstereceğim.
Adam rüyalardaki erkeklere benzer. İri, esrarengiz, simsiyah parlak saçlar mavi gözler. Yavaş yavaş koridorda ilerler, gömleğinin düğmelerini birer birer sökmeye başlar.Uçakta herkes hareketsiz bekler. Adam yaklaştıkça kadının nefesi hızlanır.Adam gömleğini çıkarır. Kadına iyice yaklaşır, göğüs kasları kıpırdar. Çok seksi bir hareketle gömleğini kadına uzatır ve der :
- Ütüle şunu !!!

Hiç yorum yok:

Add to Google Reader or Homepage  Subscribe in a reader Powered by FeedBurner EkleBunu Sosyal paylaşım Butonu Subscribe with Bloglines Blog Directory Crude Humor Blogs - BlogCatalog Blog Directory Subscribe in NewsGator Online Add to The Free Dictionary

EL SANAT OUR BEAUTIFUL HOUSE&GARDEN

Information

Fıkra Sevenlere.. - Blogged Blog Directory - OnToplist.com

İzleyiciler

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails